O NAS  NEWS  SUCZKI  PIESKI  SZCZENIĘTA  MIOTY POPRZEDNIE  O RASIE  GALERIA  FILMY  KONTAKT"Posiadanie psa jest jak tęcza.
Szczenięta są radością na jednym jej końcu.
Stare psy są skarbem na drugim."

/Carolyn Alexander/     Moja przygoda z kynologią zaczęła się wiele lat temu, jeszcze w rodzinnym domu, za sprawą najwspanialszego psa Axela. Aksiu a dokładnie AXEL NORTON Fat-Pat, piękny i mądry owczarek szkocki długowłosy, nauczył mnie miłości i szacunku do psów. To był pies idealny dla kogoś kto wcześniej z psami nie miał doświadczenia. Dzięki niemu zrodziła się moja pasja i marzenie o własnej hodowli, które dopiero po latach mogłam zrealizować.

     Wiele lat później w moim sercu i domu niepodzielnie zapanowały Yorkshire Terriery. Rasa jakby dla nas stworzona - psy małe ciałem, ale wielkie "duchem" . Pierwsza zamieszkała z nami IZZARA Pepi-Sali, a wkrótce po niej Carmenka - CARMEN Restart i wtedy wróciło marzenie o własnej hodowli, ale tym razem marzenie się spełniło.

     W 2011 roku urodziły się pierwsze szczenięta Yorkshire Terrier z przydomkiem Indorado FCI a wśród nich on - MR. TORRES IMPERIAL Indorado FCI, cudowny chłopczyk o wyjątkowej urodzie i ogromnym temperamencie, z którym połączyła mnie szczególna więź. W tym samym roku dołączyła do nas ODI Park Ridge, malutka szalona dziewczynka, rok później została z nami śliczna córka Carmenki - LOLA FALANA Indorado FCI a po kolejnych dwóch latach nasza yorkowa rodzinka powiększyła się o kolejne dwie dziewczynki urodzone w naszej hodowli - JUST UNIQUE SUNSHINE Indorado FCI i RAINBOW BUTTERFLY Indorado FCI. W późniejszym czasie dołączyła ESKA Quintessence of Beauty, piesek PERFECT PROMISE Larus oraz importowana z Rosji suczka Grand Ovacia ELLA oraz rosyjski piesek SILK PARADISE DIAMANT.

    Nasze psy są pełnoprawnymi członkami rodziny, aktywnie uczestniczą w naszym życiu lecz nie zapominamy jak ważna jest odpowiednia socjalizacja i wychowanie. Szczenięta z naszej hodowli od pierwszych minut swojego życia są otoczone miłością i troską a naszą ambicją jest by trafiały tylko "w dobre ręce" dlatego bardzo chętnie utrzymujemy kontakt z nowymi opiekunami naszych yorków .

Hodowla Indorado FCI jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce, Oddział w Legnicy oraz Fédération Cynologique Internationale (FCI) z siedzibą w Belgii.

Wszystkie szczenięta z naszej hodowli posiadają udokumentowane pochodzenie, nie sprzedajemy szczeniąt bez rodowodów/metryk Związku Kynologicznego w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszej hodowli
Marzena i Dariusz Osuch

projekt strony + wykonanie + aktualizacje
magdalena.cywicka@gmail.com


© Copyright: INDORADO FCI